Rocketship download content block (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Download
id: Unduh

en: Add
id: Tambah

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Files
id: Berkas

en: Add file
id: Tambahkan berkas

en: Subtitle
id: Subjudul
