Rocketship download content block (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Download
ku: داگرتن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان
