Rocketship download content block (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Download
oc: Telecargament

en: Add
oc: Apondre

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Files
oc: Fichièrs

en: Add file
oc: Apondre un fichièr

en: Subtitle
oc: Sostítol
