Rocketship download content block (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Download
ru: Скачать

en: Add
ru: Добавить

en: Teaser
ru: Анонс

en: Files
ru: Файлы

en: Add file
ru: Добавить файл

en: Subtitle
ru: Подзаголовок
