Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: category
bg: категория

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Price
bg: Цена

en: Address
bg: Адрес

en: Apply
bg: Търси
