Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: category
bs: kategorija

en: Event
bs: Događaj

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Address
bs: Adresa

en: Events
bs: Događaji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
