Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: category
eu: kategoria

en: Event
eu: Gertaera

en: Header
eu: Goiburua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
