Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Category
ga: Ábhar

en: Price
ga: Praghas

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
