Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: category
kn: ವರ್ಗ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
