Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: category
oc: categoria

en: Event
oc: Eveniment

en: Layout
oc: Afichatge

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Address
oc: Adreça

en: Events
oc: Eveniments

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Metatags
oc: Balisas meta (Meta tags)

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
