Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: category
pl: kategoria

en: Event
pl: Termin

en: Layout
pl: Układ

en: Off
pl: Wyłączony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Location
pl: Położenie

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Price
pl: Cena

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Metatags
pl: Metatagi

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
