Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Header
ps: سرۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
