Rocketship event (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: On
ta: சரி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: category
ta: பிரிவு

en: Off
ta: இல்லை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Location
ta: இடம்

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
