Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: category
ca: categoria

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Layout
ca: Disposició

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Price
ca: Preu

en: Address
ca: Adreça

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
