Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: category
el: κατηγορία

en: Event
el: Συμβάν

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Off
el: Κλειστό

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Price
el: Tιμή

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: Events
el: Γεγονότα

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
