Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: On
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: Category
es: Categoría

en: category
es: categoría

en: Event
es: Evento

en: Layout
es: Diseño

en: Off
es: Desactivado

en: Header
es: Encabezado

en: Location
es: Ubicación

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Price
es: Precio

en: Address
es: Dirección

en: Events
es: Eventos

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Show all
es: Mostrar todo

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Metatags
es: Meta etiquetas

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Show more
es: Ver más

en: Master
es: Máster
