Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: category
ka: კატეგორია

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
