Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: category
sl: kategorija

en: Layout
sl: Postavitev

en: Header
sl: Glava

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Price
sl: Cena
