Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Category
sv: Kategori

en: category
sv: kategori

en: Event
sv: Händelse

en: Off
sv: Av

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Location
sv: Plats

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Price
sv: Pris

en: Address
sv: Adress

en: Desc
sv: Fallande

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Metatags
sv: Metataggar

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Show more
sv: Visa fler

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
