Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Image
te: బొమ్మ

en: Category
te: వర్గం

en: category
te: వర్గం

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
