Rocketship event (1.0.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: category
af: kategorie

en: Header
af: Hoof

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Price
af: Prys

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
