Rocketship event (1.0.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: category
hr: kategorija

en: Event
hr: Događanje

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Price
hr: Cijena

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
