Rocketship event (1.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: category
ku: هاوپۆل

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
