Rocketship event (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Location
mn: Байрлал
