Rocketship event (1.0.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Category
ur: زمرہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
