Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Layout
az: Şablon

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
