Rocketship event (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: category
lt: kategorija

en: Event
lt: Įvykis

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Price
lt: Kaina

en: Address
lt: Adresas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
