Rocketship event (1.0.1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: category
nl: categorie

en: Event
nl: Evenement

en: Layout
nl: Lay-out

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Price
nl: Prijs

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Events
nl: Evenementen

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Extra information
nl: Extra informatie

en: Page description
nl: Paginabeschrijving

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Show less
nl: Minder tonen

en: Asc
nl: Oplopend
