Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Page
bs: Strana

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Published
bs: Objavljeno

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Messages
bs: Poruke

en: Site information
bs: Informacije o web stranici

en: Apply
bs: Primjeni

en: Block description
bs: Opis bloka

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Default time zone
bs: Defaultna vremenska zona

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: Installing @drupal
bs: Instaliram @drupal

en: The installation has encountered an error.
bs: Instalacija je naišla na grešku

en: Update notifications
bs: Osvježi obavještenja
