Rocketship Demo Profile (Florista) (1.0.0-alpha7) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site information
af: Inligting oor webwerf

en: Blocks
af: Blokke

en: Default time zone
af: Verstek tydsone

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: Installing @drupal
af: Installeer @drupal

en: The installation has encountered an error.
af: Die installasie het teëspoed opgetel.

en: Configure site
af: Verstel webwerf

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
af: By verstek sal datums op die webwerf in die gekose tydsone vertoon word.

en: Update notifications
af: Kennisgewings van opdaterings

en: Check for updates automatically
af: Kyk self vir opdaterings (outomaties)
