Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: On
af: Op

en: Overview
af: Oorsig

en: Reset
af: Herstel

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
