Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: On
bg: Включи

en: Overview
bg: Обзор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Address
bg: Адрес

en: Apply
bg: Търси
