Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: On
pt: Habilitado

en: Overview
pt: Visão geral

en: Reset
pt: Redefinir

en: Off
pt: Desligado

en: Location
pt: Localização

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Address
pt: Endereço

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
