Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: On
th: เปิด

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Address
th: ที่อยู่
