Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: On
tr: Açık

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Off
tr: Kapalı

en: Location
tr: Konum

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Address
tr: Adres

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
