Rocketship location (1.1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Location
fa: مکان

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
