Rocketship location (1.1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Overview
it: Panoramica

en: Reset
it: Ripristina

en: Location
it: Posizione

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Master
it: Principale
