Rocketship location (1.1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Overview
cy: Arolwg

en: Reset
cy: Ailosod

en: Location
cy: Lleoliad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
