Rocketship location (1.1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Overview
da: Overblik

en: Reset
da: Gendan

en: Location
da: Lokation

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
