Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: On
fr: Activé

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Layout
fr: Mise en page

en: Off
fr: Désactivé

en: Location
fr: Emplacement

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Address
fr: Adresse

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Master
fr: Principal
