Rocketship location (1.1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Overview
jv: Sekilas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Location
jv: Lokasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
