Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Off
lt: Išjungta

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Address
lt: Adresas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
