Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: On
nl: Aan

en: Overview
nl: Overzicht

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Layout
nl: Lay-out

en: Off
nl: Uit

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Page description
nl: Paginabeschrijving

en: Asc
nl: Oplopend
