Rocketship location (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Reset
ro: Resetează

en: Layout
ro: Prezentare

en: Off
ro: Oprit

en: Location
ro: Locația

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
