Dropsolid Rocketship Paragraphs (5.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Overview
bs: Pregled

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Text
bs: Tekst

en: Block
bs: Blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Link color
bs: Boja linka

en: Apply
bs: Primjeni

en: The file could not be created.
bs: Nije bilo moguće kreirati fajl.
