Dropsolid Rocketship Paragraphs (5.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Images
cy: Delweddau

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: On
cy: Ymlaen

en: Overview
cy: Arolwg

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Text
cy: Testun

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Block
cy: Bloc

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Apply
cy: Ceisio

en: Subtitle
cy: Is-deitl

en: Menu name
cy: Enw'r dewislen

en: The file could not be created.
cy: Ni ellir creu y ffeil.

en: Image style
cy: Arddull delwedd
