Dropsolid Rocketship Paragraphs (5.0.0-alpha12) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Name
ku: ناو

en: Text
ku: دەق

en: Block
ku: بلۆک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: The file could not be created.
ku: په‌ڕگه‌ نه‌توانرا دروست بکرێت

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
