Dropsolid Rocketship Paragraphs (5.0.0-alpha13) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Name
eu: Izena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Block
eu: Blokea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Button
eu: Botoia

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Form
eu: Formularioa

en: Grid
eu: Sareta

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Menu name
eu: Menu izena

en: The file could not be created.
eu: Fitxategia ezin izan da sortu.

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Asc
eu: Goraka
