Dropsolid Rocketship Paragraphs (5.0.0-alpha13) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Text
ug: تېكىست

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف
