Dropsolid Rocketship Paragraphs (5.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Next
am: ቀጣይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Name
am: ስም

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Block
am: ጥምር

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት

en: Menu name
am: የምናሌው ስም

en: The file could not be created.
am: ፍይሉን መፍጠር አልተቻለም።

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
